رژیم لاغری

بیشترین عاملی که باعث میشود تا جلوه ظاهری فرد بسیار بد بنظر برسد چاقی میباشد. امروزه نیز بسیاری از مردم به دلیل عدم رعایت نکردن رژیم غذایی خود از این معضل رنج میبرند. تنها پرخوری و عدم رعایت رژیم غذایی نیست که باعث چاقی میشود بلکه عوامل ارثی و ژنتیکی نیز تاثیر زیادی دارند. چاقی را نمیتوان یک نوع بیماری به حساب آورد ولی همین چاقی ممکن است باعث بروز امراضی در فرد شود. رژیم لاغری یکی از بهترین راه هایی است که از طریق آن میتوان چربی های اضافه بدن را از بین برد و به امراض مرتبط با چاقی نیز مبتلا نشد. بسیاری از مردم عادت کرده اند تا خود رژیم لاغری را تجویز کنند که کاملا اشتباه میباشد. نوع چاقی در هر فرد متفاوت است و باید روند درمان متفاوتی برای آن تجویز شود. بهترین رژیم لاغری را تنها پزشکانی میتوانند تجویز کنند که در این زمینه دارای تخصص و همچنین تجربه باشند. امروزه کمتر پزشک متخصصی را میتوان در یک کلینیک زیبایی پیدا کرد که بتواند بهترین رژیم لاغری را تجویز نماید. اما اگر تا کنون به کلینیک برتر برای دریافت مشاوره در  زمینه رژیم لاغری مراجعه ننموده اید پیشنهاد ما این است تا برای یکبار هم که شده از خدمات ارزنده پزشکان متخصص این کلینیک بهره مند شوید.

در رژیم لاغری برخی گیاهان و میوه جات وجود دارند که با مصرف آب و عصاره آنها بصورت مستمرو مداوم میتوانید نتیجه مطلوبی را دریافت کنید. یکی از نوشیدنی هایی که در رژیم لاغری مورد استفاده قرار میگرد نوشیدنی خیار میباشد. در نوشیدنی خیار میوه جاتی همچون لیموی تازه، آب آلوئه ورا، مقداری برگ جعفری و یک قاشق زنجبیل رنده شده مورد استفاده قرار میگیرد. نحوه آماده کردن آن هم بسیار ساده میباشد و کافی است تا تمام این مواد را به داخل نصف لیوان آب بریزید تا عصاره این میوه ها به خرد آب برود. برای اینکه از این نوشیدنی در رژیم لاغری نتیجه بگیرید باید هر شب یک لیوان از آن را قبل از خواب میل کنید.

نوشیدنی خیار و لیمو ترش یکی دیگر از بهترین نوشیدنی هایی است که برای رژیم لاغری تجویز میشود و تمام کسانی که از آن استفاده نموده اند نتیجه خوبی را گرفته اند.  موادی که در این نوشیدنی مورد استفاده قرار میگیرد شامل لیمو ترش، عسل، نعنا، خیار، یک لیتر آب و یک پرتقال بزرگ میباشد. برای تهیه این نوشیدنی بسیار پر مصرف در رژیم لاغری ابتدا باید خیارها را رنده کرده و سپس در مخلوط کن بریزید. بعد از آن نوبت به آب لیمو ترش و پرتغال میرسد که باید داخل مخلوط کن بریزید. سپس آب و عسل را در طی فرایند مخلوط کردن به آن اضافه کنید. باقی خیارها را باید حلقه حلقه کرده و درون پارچ آب بریزید. موادی که با یکدیگر مخلوط کرده بودید را نیز به درون پارچ ریخته و در فواصل زمانی مشخص یک لیوان از آنرا میل کنید.

10 / 10
از 1 کاربر
نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :