لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد و از بین بردن موهای زائد صورت، زیر بغل، پا و کل بدن یکی از مشکلاتی است که همواره خانم ها با آن مواجه هستند. از بین بردن موهای زائد کاری زمان بر و دشوار است که باید مرتبا تکرار شود زیرا پس از هر بار کوتاه کردن مو شاهد خواهید بود که دوباره بعد از مدتی رشد کرده و به حالت اولیه خود بازگشته است. البته ناگفته نماند که اگر از زمانبر بر بودن کوتاه کردن موهای زائد بگذریم، درد زیادی نیز دارد که باید تحمل کرد. با پیشرفت تکنولوژی روش های جدیدی همچون لیزر موهای زائد ابداع شده است که توسط آن میتوانید از شر موهای زائد بدن خود به راحتی خلاص شوید. لیزر موهای زائد کاری نیست که مانند روش های قدیمی بتوان در منزل انجام داد و باید با دستگاه های مخصوص این کار و در کلینیک هایی که بدین منظور مانند کلینیک برتر تاسیس شده اند انجام شود. لیزر موهای زائد که چند سالی است مورد استقبال بسیاری از خانم ها و آقایان قرار گرفته است در حقیقت توسط دستگاهی انجام میشود که از طریق نور لیزر که یک اشعه نوری جهنده میباشد میتواند موهای زائد را از بین ببرد. در این روش موهای زائذ بعد از لیزر شدن دیگر رشد نخواهند کرد و اگر رشدی داشته باشند به کندی صورت خواهد گرفت.

از روش لیزر موهای زائد برای بیشتر قسمت های بدن مورد استفاده قرار میگیرد. صورت، پا، بازو، زیر بازو و خط بیکنی و سایر نواحی از جمله قسمت هایی هستند که میتوان از روش لیزر موهای زائد برای آنها استفاده نمود. دستگاه لیزر موهای زائد به گونه ای طراحی و ساخته شده است که تنها موهای خشن و زائد را هدف قرار میدهد و هیچگونه آسیبی را متوجه پوست نمیکند. سرعت یکی از مهمترین ویژگی های لیزر موهای زائد است. در روش های حذف موهای زائد به صورت دستی زمان زیادی برای این کار لازم بود و میبایست ساعت های زیادی صرف این کار میشد. در روش لیزر موهای زائد سرعت بسیار بالاتر از روش های قدیمی است و به طور مثال برای ناحیه دور لب حدود یک دقیقه و برای ناحیه پا یک ساعت زمان لازم است. مدت نتیجه دهی در لیزر موهای زائد به صورت دائمی بعد از ۳ تا ۷ جلسه میباشد. بعد از گذشت این مدت موهای زائد بیمار حذف خواهند شد.

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد به همین سادگی انجام نمیشود و نباید این کار را به هر فردی سپرده شود. تنها کلینیک هایی میتوانند لیزر موهای زائد را انجام دهند که مانند کلینیک برتر از برد تخصصی در رشته های پوست و مو برخوردار باشند. کلینیک برتر که تمام پزشکان و کادر فعال در آن همگی متخصص در زمینه پوست و مو هستند دارای قدمت چندین ساله در زمینه لیزر موهای زائد میباشد. پزشکان کلینیک برتر قبل از انجام هر کاری ابتدا مشاوره هایی را در اختیار بیمار قرار میدهند که طی این مشاوره ها، پزشک اطلاعات کاملی را به دست آورده و میتواند نسبت به اطلاعات به دست آمده تشخیص دهد که آیا بدن شما آمادگی انجام لیزر موهای زائد را دارد یا خیر.

در حال حاضر ایران جز کشور هایی قرار گرفته است که عمل های جراحی زیبایی بسیاری در انواع مختلف در آن انجام میشود. یکی از روش هایی که به زیبایی افراد کمک میکند لیزر مو یا همان لیزر موهای زائد می باشد. لیزر مو های زائد عمر بسیار کمتری نسبت به سایر عمل هایی که صرفا جنبه زیبایی فردی را دنبال میکنند دارد و شاید هنوز برای بسیاری از افراد آشنا نباشد.همین ناشناخته بودن این علم باعث شده است تا سو استفاده هایی در این زمینه رخ دهد و افرادی تحت عنوان لیزر موهای زائد اقدام به پخش آگهی های تبلیغاتی و انجام ارزانتر این عمل نسبت به پزشکان و درمانگاه های مختصص در این زمینه نمایند. همین تبلیغات فریبنده باعث میشود تا افراد زیادی با وعده انجام لیزر موهای زائد با قیمت کمتر به این اشخاص مراجعه نمایند و به دلیل بی کیفیت بودن و ناکارامدی دستگاه ها یا نتیحه مطلوب را دریافت نکنند و یا بد تر از آن با مشکلات عدیده ای به همین دلیل مواجه شوند.

لیزر موهای زائد

 ادامه ی این مبحث از جمله مباحث وب سایت کلینیک برتر به مسئله ی توضیح کامل در رابطه با لیزر موهای زائد خواهیم پرداخت تا شما بازدید کنندگان گرامی را با این تکنولوژی تازه وارد بیشتر آشنا نماییم.

بی شک با توجه به پرکاربرد بودن این روش درمانی برای از بین بردن موهای زائد بدن دستگاه های مختلفی برای لیزر موهای زائد توسط شرکت های تولیدی بسیاری تولید و روانه بازار شده اند اما بسیاری از این دستگاه ها تاییدیه های سلامتی و کارکرد جهانی را به دلیل مشکلات و یا ضعف هایی که دارند دریافت نکرده اند. بسیاری از تبلیغاتی که تحت عنوان لیزر موهای زائد ارزان قیمت در گوشه و کنار خیابان ها می بینیم از این دستگاه ها استفاده میکنند که با توجه به ارزان بودن قیمت خرید آنها نسبت به دستگاه های استاندارد صرفه ی زیادی برای اشخاصی که به این طریق اقدام به لیزر موهای زائد مراجعین میکنند دارند. این دستگاه ها به دلیل عدم دریافت گواهینامه های ایمنی و سلامتی مخصوص دستگاه لیزر موهای زائد می توانند بسیار خطرناک بوده و باعث قرمزی و سوختگی پوست افراد شوند.

چرا لیزر موهای زائد؟

یکی از اصلی ترین دلایل استفاده از لیزر موهای زائد به جای روش های دیگر مانند تیغ اندازی و یا استفاده اپیلاسیون و موبر ها این است که روش های ذکر شده تنها به حذف موقت ساقه ی مو اکتفا کرده و پس از مدتی شاهد روش مجدد موهای زائد در نواحی مختلف بدن خواهیم بود اما با استفاده از لیزر موهای زائد به دلیل تاثیر مستقیم لیزر بر روی ریشه ی موها میتوان انتظار تاثیر طولانی مدت و حتی دائمی را در این روش داشت.

لیزر موهای زائد

موارد مهم در لیزر موهای زائد

برای اینکه لیزر موهای زائد شما به درستی و با سلامت کامل انجام شود می بایست چند نکته اصلی را به یاد داشته باشید. اولین نکته در این زمینه این است که دستگاه مورد استفاده ی کلینیکی که به آن مراجعه میکنید می بایست دارای برند مطرح جهانی و همچنین دارنده ی گواهینامه های استاندارد و سلامتی باشد. پس از آن باید تخصص فردی که لیزر موهای زائد را برای شما انجام میدهد بررسی شود که آیا دانش آموخته ی این کار است و یا صرفا اپراتوری است که تنها کار کردن با دستگاه را آموزش دیده است.  برخی از کلینیک های لیزر موهای زائد صرفا با آوردن نام لیزر موهای زائد به وسیله ی الکساندرایت نسبت به فریب مراجعین خود اقدام می کنند. این در حالی است که الکساندرایت نوعی از طول موج اشعه لیزر با طول موج 755 نانومتر می باشد و بسیاری از دستگاه ها میتوانند از لیزری با این طول موج استفاده کنند ولی صرفا آوردن نام این طول موج نشانه ی استاندارد بودن دستگاه نیست.  دستگاهی که از لیزر الکساندرایت استفاده میکند می تواند ساخت کشور چین، آمریکا ، کره و یا حتی ایتالیا باشد. این نکته که دستگاه و لیزر استفاده شده در آن ساخت کدام کشور باشد از آن جهت دارای اهمیت است که مشخص می کند با چند جلسه لیزر موهای زائد می تواند مانع رشد همیشگی این موها شد. این در حالی است که بسیاری از دستگاه های استفاده شده ی امروزی تنها توانایی تاخیر اندازی در رشد موها را دارند و عملا تاثیری بر از بین بردن دائمی آنها ندارند.

یکی از کلینیک هایی که امروزه در عرصه ی لیزر موهای زائد فعالیت دارد کلینیک برتر می باشد که با استفاده از دستگاه های لیزر فوق قوی لیزر الکساندرایت جنتل‌لیز مدل ساخت کمپانی کندلای آمریکا و دستگاه لیزر دایود لایت شیر ساخت کمپانی لومنیس آمریکا بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان می آورد و شما تنها با چند جلسه لیزر موهای زائد می توانید برای همیشه از موهای زائد خود رهایی پیدا کنید و بدنی زیبا داشته باشید. استفاده از این دو دستگاه به ما این امکان را می دهد تا در صورتی که مراجعین محترم دارای پوست های سبز و تیره را نیز به خوبی لیزر نموده  همچنین در صورتی که بدن شما لیزر نوع اول مقاومت نشان داد با استفاده از لیزر دوم نسبت به برزرف کردن موهای زائد اقدام نمود.

لیزر موهای زائد

ليزر چگونه باعث رفع موهاى زائد مى‌شود؟

لیزر نوعی نور است که به علت تک رنگ بودن و همچنین دارا بودن انرژی بسیار بیشتر از نور های معمولی برای مصارف مختلف پزشکی  مورد استفاده قرار میگیرد. از جمله کاربرد های لیزر می توان به لیزر موهای زائد اشاره نمود .  پس از تاباندن نور لیزر به سطح پوست این نور توسط ملانین موجود در رنگدانه های مو های بدن جذب شده و به ریشه ی مو منتقل می شود و سبب تخریب بافت آن میشود.

چرا لیزر موهای زائد در چند جلسه انجام می‌شود؟

با توجه به اینکه فرایند رشد مو در سه مرحله ی آناژن ، کاتاژن و تلوژن انجام میشود لیزر موهای زائد تنها توانایی از بین بردن موهایی که در مرحله ی آناژن (سطحی پوست) قرار دارند را میتواند از بین ببرد به همین جهت لیزر موهای زائد بعضا در مراحلی با اختلاف زمانی چند ماهه انجام میشود تا رشد موهایی که در مراحل کاتاژن و تلوژن هستند نیز به مرحله ی آناژن رسیده و بتوان به وسیله ی لیزر موهای زائد آنها را نیز از بین برد.

قبل از اینکه برای لیزر موهای زائد خود دست به کار شوید می بایست ابتدا نوع پوست خود را شناسایی کنید. در ادامه به بررسی این فرایند خواهیم پرداخت.

چگونه نوع پوست خود را تشخيص دهيم؟

با توجه به دانسته های دکتر فیتز پاتریک می توان پوست را بر اساس رنگ پوست ، مو و چشم و همچنین واکنشی که پوست به نور خورشید می دهد به 6 دسته تقسیم بندی نمود.

 • نوع اول پوست را میتوان به پوست های بسیار سفید دارای کک و مک اختصاص داد که صاحبان این نوع از پوست ها غالبا دارای موهای قرمز و مردمک چشم آبی هستند. پوست این افراد به سرعت در برابر آفتاب میسوزد و مقاومت کمی در برابر نور خورشید دارند و  پوست آنها توانایی برنزه شدن را ندارد.
 • نوع دوم به افرادی با پوست سفید و موهای بلوند که مردمک چشم آنها روشن می باشد تعلق میگیرد. پوست این افراد نیز در برابر افراد به سرعت می سوزد و برنزه کردن پوست آنها به ندرت اتفاق می افتد.
 • نوع سوم متعلق است به افرادی که پوست گندمی و موهای قهوه ای داشته ، پوست آنها در برابر آفتاب مقاومت مناسبی داشته و کمتر دچار سوختی می شوند ولی به خوبی نیز برنزه نمیشوند.
 • نوع چهارم پوست به افرادی با پوست سبزه و موها و مردمک های تیره بر میگردد. پوست این افراد در برابر آفتاب به خوبی برنزه شده و به ندرت شاهد سوختگی آنها هستیم.
 • نوع پنجم پوست متعلق به افرادی دارای پوست قهوه ای تیره می باشد که هیچگاه در برابر آفتاب نمیسوزد و شدت برنزه می شوند.
 • نوع ششم پوست هم به سیاهپوستان آفریقایی تعلق دارد که هیچگاه نمیسوزد

لیزر موهای زائد

انواع لیزر موهای زائد

برای اینکه لیزر موهای زائد شما به خوبی و به درستی انجام شود می بایست با انواع لیزر موهای زائد آشنا شوید. لیزر موهای زائد با توجه به طول موجی که از خود ایجاد میکنند تقسیم بندی می شوند.

اولین نوع لیزر که محبوب ترین و پرکاربرد ترین نوع لیزر در دنیا محسوب میشود لیزر الکساندرایت می باشد که طول موج آن 755 نانومتر بوده و برای از بین بردن مو های زائد نوع 1 ، 2 ، 3 ، 4 کاربرد دارد. اما توجه داشته باشید که هر نوع لیزر الکساندرایت مناسب نیست و تنها برند تولید کننده موفق در این زمینه کمپانی کندلا آمریکا با تولید لیزر Gentlelase  می باشد. این کمپانی در مدل جدید دستگاه خود خنک کننده DCD را به آن اضافه نموده است که درد و سوزش ناشی از لیزر موهای زائد را به حداقل ممکن می رساند. باتوجه به تکنولوژی های به کار رفته در این مدل از لیزر می توان در 3 الی 5 جلسه با توجه به نوع پوست و مقاومت موها در به طور کامل موهای زائد را از بین برد.

نوع دوم لیزر های پرکاربرد به لیزر دایو تعلق دارد که طول موج 810 نانومتری از خود منتشر می کند. این لیزر توانایی نفوذ به پوست های تیره را نیز دارا می باشد. برترین نوع لیزر دایو لیزر Lightsheer  ساخت شرکت Lumenis آمریکا می باشد.

نوع سوم لیزر با نام لیزر ان دی یاگ شناخته میشود که طول موج 1064 نانو متری داشته و مخصوص پوست های تیره و بسیار تیره از نوع 5 و 6 می باشد و تنها با مجوز پزشک پوست و مو و در موارد خاص تجویز می شود.

intense pulse light نوعی نور می باشد که اصطلاحا به آن لیزر گفته میشود ولی در واقع نور شدید پالسی می باشد که توسط یک لامپ گزنون تولید می شود. برخی شرکت ها اقدام به تولید نوع خانگی آن نموده اند که از نظر قدرت و همچنین تعداد جلساتی که برای دریافت نتیجه باید از آن استفاده نمود بسیار متفاوت تر از لیزر ها می باشد.

لیزر موهای زائد

انتخاب ليزر مناسب

برای اینکه بتوانید لیزر مناسب را انتخاب نمایید ابتدا باید تعیین کنید که کدام قسمت از بدنتان نیازمند لیزر می باشد. آیا منطقه کوچکی مانند زیر بغل را هدف لیزر موهای زائد قرار میدهید و یا منطقه وسیعی مانند نیم تنه را برای این کار در نظر گرفته اید؟ در صورتی که باشد بهترین نوع دستگاه لیزری که میتوان از آن برای لیزر موهای زائد استفاده کرد لیزر الکساندرایت Grntlelase می باشد که میتوان در 3 الی 5 جلسه به کمک آن به نتیجه دلخواه دست یافت.  استفاده از این نوع لیزر درد و سوزش کمتر و نتیجه بهتری را برای شما خواهد داشت.

در صورتی که از دستگاه لیزر موهای زائد غیر استاندارد استفاده نمایید عوارضی مانند آنچه در ادامه خواهیم گفت برای شما دور از تصور نخواهد بود.

1- جلسات درمانی با تعداد مراجعه بالا و مدت زمان طولانی به علت ضعیف بودن و یا غیر استاندارد بودن دستگاه که باعث افزایش هزینه های شما خواهد شد.

2- در صورت استفاده از لیزر های ضعیف مطمئنا روند لیزر موهای زائد شما با شکست رو به رو شده و پس از مدتی شاهد رشد مجدد موهای لیزر شده خواهیم بود.

3- لیزر های غیر استاندارد و فاقد سیستم خنک کننده منجر به سوزش پوست و حتی تاول می شوند و در مراحل حاد تر نیز ممکن است باعث ایجاد کک و مک دائمی شوند.

چه کسانی می‌توانند از لیزر موهای زائد استفاده کنند؟

برای انجام لیزر موهای زائد هیچ محدودیتی برای زنان و مردان وجود ندارد تا مسئله ی تاثیر گذار بر روی نتیجه کار میزان تیرگی موهای ناحیه ای است که قصد لیزر موهای زائد آن را دارید هر چه این موها تیره تر باشند تاثیر لیزر بر روی آنها قوی تر خواهد بود. البته یک سری موارد قانونی برای انجام لیزر موهای زائد وجود دارد که مهم ترین آنها دارا بودن حداقل سن 12 سال برای شخصی است که برای لیزر موهای زائد خود اقدام نموده است.

آیا مردان هم می‌توانند از لیزر موهای زائد استفاده کنند؟

با توجه به اینکه مردان در مقابل زنان از موهای ضخیم تری برخوردار هستند در نواحی تناسلی و زیر بغل که احتیاج مداوم به اصلاح دارند در بسیاری از مواقع شاهد سوزش ، خارش و جوش می شوند از این رو لیزر موهای زائد این نواحی بسیار کاربردی می باشد توجه داشته باشید که در صورتی که لیزر موهای زائد به درستی و مطابق اصول با استفاده از دستگاه های استاندارد انجام شود تاثیری بر روی باروری آقایان در آینده نخواهد داشت.

در چه شرایطی نمی‌توان از لیزر موهای زائد استفاده کرد؟

برای بسیاری از افراد سوالی در زمینه ی لیزر موهای زائد به وجود می آید که آیا در صورت وجود بیماری و یا در دوران مصرف دارو می توان از لیزر موهای زائداستفاده کرد یا خیر. برای پاسخ به این سوال بهتر است با پزشک معالج خود مشورت کنید.

اگر در ناحیه ای که مایل به انجام لیزر موهای زائد آن قسمت هستید مواردی نظیر آکنه ، آفتاب سوختگی ، احساس سوزش و درد و یا هر گونه ناراحتی پوستی دیگری دارید قبل از اقدام برای لیزر موهای زائد با پزشک کلینیک در این رابطه صحبت نمایید.

توجه داشته باشید در صورتی که به تازگی حمام آفتاب گرفته اید و یا از سولاریوم استفاده کرده اید و یا ظرف چند روز گذشته از لیزر هایی مانند CO2 فرکشنال استفاده کرده اید و یا pelling انجام داده اید بهتر است موقتا لیزر موهای زائد خود را به تعویق بیندازید همچنین اگر از داروهای خانواده ی سیکلین ها استفاده مینمایید بهتر است قبل از لیزر موهای زائد این دارد ها را متوقف نمایید تا تاثیری بر روی روند درمانی شما ایجاد نکنند.

لیزر موهای زائد

انجام لیزر موهای زائد

برای انجام لیزر موهای زائد می بایست به کلینیک مراجعه نمایید زیرا لیزر موهای زائد در اتاق لیزر مجهز در کلینیک های تخصصی پوست و مو انجام میشود. در صورتی که احتمال میدهید به درد ناشی از لیزر موهای زائد حساسیت داشته باشید پیشنهاد میکنیم یک ساعت قبل از لیزر موهای زائد خود از کرم زایلا پی استفاده نمایید. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که با استفاده از لیزر جدید Gentlelase سوزش و دردی به صورتی که نیازمند بی حسی موضعی باشد وجود ندارد. برای انجام لیزر موهای زائد سطح پوست باید تمیز بوده و عاری از هر گونه مواد اضافه مانند کرم پودر و یا عصاره خوشبو کننده و... باشد زیرا هر ماده ی اضافه ای که بر روی پوست مانده باشد ممکن است باعث سوختگی سحت پوست شود.  برای انجام لیزر موهای زائد می بایست در کل فرایند انجام کار چشم ها بسته و با عینک محافظی از آنها محافظت نمود.

پس از انجام موفقیت آمیز لیزر موهای زائد ورم کوچکی در اطراف ناحیه لیزر شده ایجاد میشود که این فرایندی طبیعی بوده که نشاندهنده ی انتقال موفقیت آمیز انرژی لیزر به ریشه ی مو می باشد. همچنین شاهد تغییر رنگ ساقه ی باقی مانده از مو خواهید بود ممکن است بویی شبیه به موی سوخته شده نیز به مشام شما برسد و نهایتا ظرف دو هفته ی آینده ی موهایی که در معرض اشغه لیزر قرار  گرفته اند خود به خود ریزش میکنند. برای اینکه بهترین نتیجه را از لیزر موهای زائد خود دریافت کنید می بایست جلسه بعدی لیزر موهای زائد را بین 6 تا 8 هفته بعد برگزار نمایید تا موهایی که در عمق پوست هستند فرصت رسیدن به زیر پوست را داشته باشند. در ادامه درباره ی کاربرد های لیزر دایو lightsheer توضیح خواهیم داد.

ممکن است بعد از اپلاسیون و یا shave کردن موهای باقی مانده زیر پوست رفته و عارضه ی پوست مرغی را برای شخص ایجاد کند که این حالت با استفاده از لیزر دایو قابل درمان است. میتوان با استفاده از لیزر دایو عروق متسع زیر جلدی را نیز درمان نمود.

مقایسه لیزر موی زائد و الکترولیز :

الکترولیز در واقع به نابود کردن ریشه مو با استفاده از جریان برق گفته میشود که برای انجام آن یک سوزن نازک در کنار ساقه ی مود قرار داده میشود و با انتقال جریان برق به ریشه باعث از بین رفتن آن میشود. مزیتی که استفاده از الکترولیز در برابر لیزر دارد این است که از آن برای تمامی انواع پوست و مو می توان استفاده نمود ولی معایب آن این است که نمیتوان برای نقاط وسیع بدن از آن استفاده نمود. همچنین اینکه شما از الکترولیز نتیجه بگیرید به تخصص اپراتوری که این کار را برای شما انجام میدهد بستگی زیادی داشته تا بتواند سوزن الکترولیز را به صورت کامل به فولیکول مو برساند. همچنین تاثیر الکترولیز در افراد مختلف متفاوت است برخی افراد تاثیر مثبت و برای برخی دیگر بی تاثیر خواهد بود.

 درمان دارویی موهای زائد

برای درمان موهای چانه ی بانوان پس از انجام خدمات لیزر برای افزایش بازدهی و دریافت نتیجه مطلوب تر استفاده از داروی افلورنیتین  توصیه میشود که میتواند سرعت رشد موها را کم کند.

در صورتی که مایل به انجام لیزر موهای زائد خود هستید پیشنهاد می کنیم از خدمات لیزر موهای زائد کلینیک برتر استفاده نمایید به همین منظور می توانید با شماره های موجود بر روی سایت تماس حاصل نمایید.

قیمت لیزر موهای زائد

قیمت لیزر موهای زائد را چندین عامل مشخص میکند که در زیر با ذکر حدود قیمت خدمتتان توضیح میدهیم:

 1. اینکه شما چه قسمتهایی از بدن از جمله صورت، زیر بغل، ناحیه تناسلی و یا کل بدن را برای لیزر موهای زائد مد نظر داشته باشید که بسته به وسعت ناحیه  مورد نظر، مقدار شاتها و همچنین زمانی که اپراتور لیزر برای انجام کار لیزر موهای زائد شما صرف خواهد نمود تعیین کننده قیمت لیزر میباشد. 
 2. جنسیت فردی که قصد لیزر موهای زائد خود را دارد.
 3. مدل و کیفیت دستگاهی که قرار است در آن مرکز لیزر، کار لیزر موهای زائد شما را انجام دهد.
 4. محل مرکز لیزر موهای زائد که مانند بسیاری دیگر از مشاغل هرچه منطقه بالاتری باشد احتمال افزایش قیمت لیزر موهای زائد نیز بالاتر خواهد رفت.

در این قسمت قیمت لیزر موهای زائد برخی از قسمتهای بدن را به صورت تقریبی خدمتتان ارائه مینماییم:

 • لیزر موهای زائد کل صورت 49هزار تومان
 • لیزر موهای زائد کل دست 129000 تومان
 • لیزر موهای زائد خط ریش 19500 تومان
 • لیزر موهای زائد کل سینه 44500 تومان
 • لیزر موهای زائد دور سینه 19500 تومان
 • لیزر موهای زائد گونه ها 29500 تومان
 • لیزر موهای زائد کل شکم 44500 تومان
 • لیزر موهای زائد پیشانی 19500 تومان
 • لیزر موهای زائد خط ناف 19000 تومان
 • لیزر موهای زائد گودی کمر 44000 تومان
 • لیزر موهای زائد بی کینی 49000 تومان
 • لیزر موهای زائد خط بی کینی 29000 تومان
 • لیزر موهای زائد بی کینی کامل 79000 تومان
 • لیزر موهای زائد خط باسن 9500 تومان
 • لیزر موهای زائد هر باسن 29500 تومان
 • لیزر موهای زائد هر ران 64500 تومان
 • لیزر موهای زائد روی هر پا 14500 تومان
 • لیزر موهای زائد هر ساق 54500 تومان
 • لیزر موهای زائد کل پا 208000 تومان
 • لیزر موهای زائد روی دست 9000 تومان
 • لیزر موهای زائد پیشانی 19000 تومان
 • لیزر موهای زائد دور لب 14500 تومان
 • لیزر موهای زائد پشت لب 9000 تومان
 • لیزر موهای زائد چانه 24500 تومان
 • لیزر موهای زائد زیر چانه 14000 تومان
 • لیزر موهای زائد بینی 9000 تومان
 • لیزر موهای زائد جلو گردن 29500 تومان
 • لیزر موهای زائد کل بدن {قیمت لیزر موهای زائد کل بدن Laser price of Full body hair به روز میباشد و بین 300 الی 650 متغیر است}.

هزینه و قیمت لیزر موهای زائد صورت، هزینه و قیمت لیزر موهای زائد پا، هزینه و قیمت لیزر موهای زائد زیربغل، هزینه و قیمت لیزر موهای زائد بیکینی، هزینه و قیمت لیزر موهای زائد دست و دیگر هزینه های لیزر موهای زائد از جمله لیزر موهای زائد مردان بروز بوده و در صورت تغییر قیمت در سایت رسمی کلینیک برتر لحاظ خواهد شد.

لیزر موهای زائد برای کدامیک از بخشهای بدن درخواست و استفاده دارد؟

اغلب نواحی از بدن که برای لیزر موهای زائد در مراکز لیزر مورد درخواست میباشد شامل لیزر موهای زائد صورت، لیزر موهای زائد زیر بغل، لیزر موهای زائد بی کینی، لیزر موهای زائد پا و در نهایت تعداد زیادی از خانمها و آقایان هم تمایل به لیزر موهای زائد کل بدن دارند که مسلما حذف موهای زائد تاثیر بسزایی در زیبایی و روشن شدن پوست و نیز سلامتی و پاکیزگی آن ناحیه از بدن خواهد شد که برای هر یک از نواحی مذکور در صفحات خاص خود توضیحاتی خدمتتان ارائه شده است.

شما را به بهترین کلینیک لیزر موهای زائد یعنی کلینیک پوست،مو و زیبایی برتر با قیمتهای ارزان همراه با کیفیت عالی خدمات دعوت مینماییم.

مرکز لیزر موهای زائد کلینیک برتر در کجای تهران شعبه دارد؟

کلینیک برتر در حال حاضر تمامی امور مربوط لیزر موهای زائد را در شعبه غرب تهران با نهایت کیفیت از طریق به کار گرفتن نیروی متخصص و مجرب در زمینه لیزر موهای زائد در کنار بروزترین و بهترین دستگاههای لیزر موهای زائد البته با قیمتی ارزان و مناسب به انجام میرساند. بزودی مرکز کلینیک برتر شعبات خود در شمال تهران، شرق تهران و جنوب تهران را با همین سطح کیفی راه اندازی خواهد نمود که از طریق وبسایت رسمی کلینیک زیبایی، پوست و موی برتر به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید.

10 / 10
از 3 کاربر
نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :