کاشت مو

به جرات میتوان گفت که بزرگترین دغدغه مشترک میان بیشتر مردان ریزش موهای سر میباشد. موی سر تاثیر بسیار زیادی در زیبایی چهره و ظاهر مردان دارد و از این رو باید تا جای ممکن سعی شود تا موها ریزش نکنند. نباید این نکته را فراموش کرد که تا حدی میتوان جلوی ریزش مو را گرفت و بنا به دلایل مختلفی در بسیاری از افراد مشاهده میشود که ار یک سنی به بعد با ریزش مو مواجه میشوند. برای افرادی که موهای خود را از دست داده اند نیز راه حلی وجود دارد که از طریق آن میتوانند موهای جدیدی را در قسمت هایی از سر که با ریزش مو مواجه شده است بکارند.

بهترین روش کاشت مو که امروزه در بسیاری از کلینیک ها از جمله کلینیک برتر انجام میشود، کاشت مو بصورت طبیعی میباشد. بیشتر افرادی که از روش کاشت مو طبیعی در کلینیک برتر استفاده نموده اند رضایت کاملی از کاشت موی خود بدست آورده اند. کاشت مو به روش طبیعی از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است زیرا ارتباط مستقیمی با سلامت بیمار دارد. در این نوع روش کاشت مو افرادی که وظیفه کاشت را بر عهده دارند مرتبا با یک پزشک در ارتباط هستند تا مشکلی برای بیمار بوجود نیاید. در طی فرایند کاشت مو بصورت طبیعی بیمار کاملا هوشیار است و میتواند در این مدت به تماشای فیلم و یا گوش کردن به موسیقی مشغول شود. مدت زمان مورد نیاز برای کاشت مو نیز در حدود ۴ تا ۶ ساعت میباشد.

نکاتی که بیمار باید برای کاشت مو در نظر بگیرد، انتخاب یک کلینیک مجهز است که از تخصص، مهارت، سابقه کار، تجربه پزشک و مراقبت های بعد از کاشت برخوردار باشد. تمام نکاتی کهبرای کاشت مو به آن اشاره کردیم در کلینیک برتر که پزشکان آن متخصص در زمینه پوست و مو میباشند کاملا رعایت میشود و فرد میتواند با اطمینان خاطر کامل به این کلینیک مراجعه کند. در کلینیک برتر خدماتی دیگری نیز همچون لیزر موهای زائد، لاغری موضعی و لیزر لاغری با مجهزترین دستگاه ها انجام میشود.

در کاشت مو به روش طبیعی موهایی که برای کاشت مورد استفاده قرار میگیرد تمامی موها از سر خود بیمار برداشته میشوند. ظرافت در برداشت موها بسیار مهم و حساس است و باید با دقت زیادی انجام شود. برش هایی که برای کاشت مو انجام میشود با فاصله یک میلیمتر از یکدیگر انجام میشود و موها در این فضای یک میلیمتری با دقت کاشته میشوند. زمانی که عملیات کاشت مو به پایان میرسد بافت های سر به موهای تازه وارد واکنش نشان میدهند و آن را عضوی از خود میدانند. به مرور و با گذشت زمان این موها رشد کرده و بلند و بلند تر میشود. نکته خوشانید اینجاست که موهای کاشته شده هرگز ریزش نمی کنند.

10 / 10
از 1 کاربر
نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :