لیزر موی بیکینی

یکی دیگر از تخصص های اصلی کلینیک برتر درزمینه لیزر موهای زائد ، لیزر موی بیکینی می باشد. از آنجا که رفع موهای زاید ناحیه بیکینی یکی از سخت ترین کارها در میان بانوان می باشد بنابراین روش های مختلفی برای خلاصی از این موهای زاید به وجود آمده است که استفاده از تیغ و یا موم از آن جمله می باشد ولی استفاده از این نوع وسایل اکثرا شما را با مشکلاتی مانند التهاب و سوزش مواجه می کند و شما به ناچار به دنبال راه حل های موثر دیگری می روید. طبق آخرین بررسی های انجام شده توسط متخصصین لیزر موی بیکینی از بهترین روش ها برای از بین بردن موهای زاید ناحیه بیکینی می باشد که با درد و سوزش بسیار کمی همراه است. کلینیک برتر با انجام بهترین روش ها برای انجام لیزر موی بیکینی  کار سعی دارد تا شما با کمترین مشکل از شر این موهای زاید خلاص شوید..

شما اگر قصد دارید برای خلاصی از شر این موهای زاید از لیزر بیکینی استفاده نمایید باید کلینیکی را انتخاب کنید که با داشتن بهترین تجهیزات تجربه کافی نیز در این زمینه داشته باشد تا شما را تا آخر عمر از شر موهای زاید ناحیه بیکینی خلاص کند. کلینیک برتر با داشتن مدرن ترین تجهیزات و استفاده از متخصصین با تجربه بهترین نتایج را طی سال های فعالیت خود کسب نموده است.

برای انجام لیزر موی بیکینی  مقدماتی لازم می باشد که برای حصول بهترین نتیجه بهتر است آن ها را با دقت انجام دهید. شما باید 4 ماه قبل از انجام لیزر موی بیکینی ، آن ناحیه را با تیغ به دقت بتراشید و دو ساعت قبل از انجام لیزر موهای زائد نیز باید همین کا را مجددا تکرار نمایید. البته به این نکته توجه داشته باشید که نوع پوست، رنگ پوست و ضخامت مو در حصول نتیجه لیزر موی بیکینی بسیار موثر بوده و تعداد جلسات لازم نیز برای انواع شرایط پوست و موی زاید متفاوت خواهد بود.

انجام لیزر موی بیکینی  بیش از چند دقیقه طول نمی کشد ولی باید بین 4 تا 10 جلسه که بر اساس نوع پوست و ضخامت مو متفاوت است به کلینیک برتر متخصص لیزر موهای زائد مراجعه نمایید ولی تغییراتی مانند سست شدن موها و ریزش آن ها بعد از جلسه اول قابل مشاهده است که شما را برای انجام جلسات بعدی لیزر بیکینی مصمم تر خواهد نمود.

بسیاری از بانوان نگران این نکته هستند که مبادا بعد از انجام لیزر موی بیکینی  دچار نازایی شوند اما چیزی که در این بین باید به آن توجه داشته باشید این است که اشعه لیزر موهای زائد که به سطح پوست برخورد می کند دارای شتابی برای آسیب رساندن به لایه هایی درونی تر از سطح پوست نیست و بنابراین ارتباطی با نازایی ندارد. شما می توانید قبل یا بعد از دوران بارداری بدون نگرانی اقدام به لیزر موی بیکینی کنید.

10 / 10
از 5 کاربر
نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :