لوگوی سفید

درمان آبسه مقعدی با لیزر

نحوه درمان آبسه مقعدی با لیزر

در حال حاظر بهترین و سریع ترین روش درمان آبسه مقعدی، استفاده از لیزر می‌باشد که احتمال بازگشت بیماری را از بین می‌برد. (البته این در صورتی است که بیمار تمام نکات بعد از عمل را رعایت کند).

در این روش درمانی، خبری از تیغ جراحی نیست و از دستگاه های لیزر پیشرفته و با تاباندن اشعه لیزر استفاده می‌شود. جراحی با لیزر آبسه مقعدی به دلیل ایجاد کمترین میزان درد و خونریزی از پر طرفدار ترین روش های درمان محسوب می شود.

مزایای درمان آبسه مقعدی با لیزر

مشاوره رایگان بانوان

برای دریافت مشاوره رایگان توسط متخصص خانوم میتوانید از طریق واتسپ زیر اقدام نمایید.

مشاوره رایگان آقایان

برای دریافت مشاوره رایگان توسط متخصص آقا میتوانید از طریق واتسپ زیر اقدام نمایید.

درمان سریع و قطعی آبسه مقعدی

مزایای درمان آبسه مقعدی در کلینیک برتر

مشاوره رایگان

کارشناسان و متخصصان ما آماده ارائه مشاوره به شما بیماران عزیز هستند. کافیست با شماره تماس‌های درج شده در وبسایت تماس حاصل فرمایید.

رزرو نوبت
رزرو نوبت سریع و راحت

شما میتوانید از طریق فرم و شماره تماس‌های درج شده در وبسایت، نوبت معاینه خود را به راحتی رزرو کنید.

آیکن معاینه
معاینه توسط پزشک آقا و خانوم

در کلینیک برتر، امکان درمان بیماران توسط پزشک متخصص خانوم و آقا وجود دارد. 

عکس آبسه مقعدی - درمان آبسه مقعدی در کلینیک برتر

عوارض عدم درمان آبسه مقعدی

درصورتی که آبسه مقعدی درمان نشود، می‌تواند به فیستول‌های دردناک مقعدی تبدیل شود که به درمان و جراحی گسترده تری نیاز دارند. حدود 50 درصد از افرادی که به آبسه مقعدی مبتلا هستند دچار فیستول مقعد می شوند که یک باز شدن غیرطبیعی در نزدیکی مقعد است و برای رفع مشکل به جراحی نیاز دارد.

هزینه لیزر آبسه مقعدی

هزینه درمان آبسه مقعدی با لیزر نسبت به دیگر روش های جراحی کمی بیشتر است. اما در مجموع به صرفه تر می‌باشد چرا که در این روش دوره نقاهت بعد از بیماری بسیار کوتاه تر از عمل جراحی سنتی بوده و احتمال عود و بازگشت بیماری بسیار پایین تر از روش های قدیمی جراحی است و بیمار هزینه اضافی بابت جراحی مجدد پرداخت نمی‌کند.
رزرو نوبت آنلاین
لطفا برای رزرو نوبت، اصلاعات خود را در جدول زیر وارد کنید یا با شماره تماس‌های ما تماس حاصل فرمایید.

مراقبت‌های بعد از لیزر آبسه مقعدی

موارد تشدیدکننده آبسه مقعدی

شما می توانید مجموعه درمانی کلینیک برتر را با پیشرفته‌ترین و جدیدترین امکانات و بهترین متخصصان برای درمان قطعی و بدون بازگشت بیماری خود انتخاب نمایید. در این مجموعه تمامی خدمات مربوط به بیماری‌های نشیمنگاهی با استفاده از آخرین دستگاه‌های لیزر و با کمترین میزان عوارض انجام می شود.

جدیدترین مقالات

سوالات متداول درباره لیزر آبسه مقعدی

آبسه داخل معقد معمولا به تنهایی خطرناک نیست ولی در صورتیکه بدرستی تشخیص آبسه صورت نگیرد در ۵۰% موارد منجر به فیستول می‌شود.
خیر. ممکن است بعد از لیزر کمی ترشحات بی رنگ و بی بو مشاهده شود که کاملا طبیعی است. در صورت فشار به ناحیه ممکن است بیمار شاهد چند قطره خون در هنگام دفع باشد. برای جلوگیری از این اتفاق متخصص جراحی و لیزر برای بیمار ملین تجویز می کند.
شما می توانید در عرض چند روز پس از عمل جراحی با لیزر آبسه مقعدی، ورزش کردن را از سر بگیرید.
درد و خونریزی بیمار در درمان با جراحی با لیزر آبسه به علت کم تهاجمی بودن این روش نسبت به جراحی سنتی، بسیار کمتر است. دستگاه لیزر آبسه بر خلاف چاقوی جراحی سنتی، تماس مستقیمی با بافت ندارد و عروق و اعصاب ناحیه را همزمان با انجام برش، با ظرافت بالا ترمیم می کند.
سوالات متداول درباره درمان زگیل تناسلی با لیزر