لوگوی سفید

تزریق واکسن گارداسیل در تهران (HPV)

تزریق واکسن گارداسیل در ایران

واکسن گارداسیل می تواند افراد را در مقابل برخی از انواع ویروس HPV که معمولا از طریق رابطه جنسی منتقل میشود، محافظت کند.

همه افراد می توانند این واکسن را تا قبل از 26 سالگی دریافت کند.  سنین بالاتر از 26 تا 45 سال نیز  می‌توانند با مشورت پزشک گونه ای از این واکسن را دریافت کنند. انواع خاصی از این ویروس می توانند منجر به بیماری های خطرناکی نظیر سرطان دهانه رحم در زنان شود. در نتیجه تزریق واکسن زگیل تناسلی از اهمیت ویژه‌ای برای حفظ سلامت افراد برخوردار بوده و بهتر است همه افراد آن را دریافت کنند.

شما می توانید با مراجعه به مرکز تزریق واکسن گارداسیل در کلینیک برتر تهران ، بدن خود را در مقابل این ویروس خطرناک ایمن کنید.

انواع واکسن گارداسیل در ایران

در ایران، چندین نوع واکسن گارداسیل برای پیشگیری از عفونت های انتقالی جنسی مانند زگیل تناسلی، عفونت های ادراری و سایر بیماری‌ها وجود دارد. این واکسن‌ها شامل واکسن‌های تک کمپوننتی، دو کمپوننتی و سه کمپوننتی هستند که همگی در ایران تحت پوشش وزارت بهداشت و درمان قرار دارند. همچنین، واکسن‌های گارداسیل همگی از طریق تزریق عضلانی در بازو انجام می‌شوند. برای اطلاعات بیشتر و مشاوره با پزشک خود درباره واکسن‌های گارداسیل، بهتر است با مراجعه به مراکز بهداشتی و درمانی معتبر و یا متخصصین مربوطه صحبت کنید.

محل تزریق واکسن گارداسیل

واکسن گارداسیل برای جلوگیری از عفونت‌های ویروسی HPV استفاده می‌شود و بهترین محل برای تزریق آن، عضله دلتا سه ران یا بازوی بیرونی است. پس از تزریق واکسن، ممکن است در محل تزریق درد، تورم، گرما یا قرمزی رخ دهد که در صورت بروز این علائم، به پزشک خود اطلاع دهید.

مشاوره رایگان تزریق گارداسیل

مشاوره رایگان بانوان

برای دریافت مشاوره رایگان توسط متخصص خانوم میتوانید از طریق واتسپ زیر اقدام نمایید.

مشاوره رایگان آقایان

برای دریافت مشاوره رایگان توسط متخصص آقا میتوانید از طریق واتسپ زیر اقدام نمایید.

ایمنی در برابر ویروس زگیل تناسلی
مزایای تزریق واکسن گارداسیل در کلینیک برتر
مشاوره رایگان

کارشناسان و متخصصان ما آماده ارائه مشاوره به شما بیماران عزیز هستند. کافیست با شماره تماس‌های درج شده در وبسایت تماس حاصل فرمایید.

رزرو نوبت
رزرو نوبت سریع و راحت

شما میتوانید از طریق فرم و شماره تماس‌های درج شده در وبسایت، نوبت معاینه خود را به راحتی رزرو کنید.

آیکن معاینه
معاینه توسط پزشک آقا و خانوم

در کلینیک برتر، امکان درمان بیماران توسط پزشک متخصص خانوم و آقا وجود دارد. 

تزریق واکسن گارداسیل
قیمت واکسن گارداسیل

واکسن گارداسیل بصورت عضلانی و در سه نوبت ( هر بار 0.5 میلی لیتر) تزریق می‌شود. تزریق دوم این واکسن، 2 ماه بعد از تزریق اول و تزریق سوم 4 ماه پس از تزریق دوم  انجام می‌شود.

قیمت واکسن گارداسیل به دلیل نوسانات ارز در کشور، به طور دقیق مشخص نیست. اما شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت دقیق این واکسن با ما تماس حاصل فرمایید.

واکسن گارداسیل می‌تواند تا حد زیادی از ابتلا به بیماری‌های زیر جلوگیری کند:

رزرو نوبت آنلاین
لطفا برای رزرو نوبت، اصلاعات خود را در جدول زیر وارد کنید یا با شماره تماس‌های ما تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول درباره واکسن گارداسیل

بهترین سن تزریق واکسن گارداسیل ، از ۹ تا ۲۶ سالگی است ( معمول ترین سن شروع واکسیناسیون ۱۱-۱۲ سالگی). این قبل از سنین شروع فعالیت جنسی تزریث شود تا حداکثر تاثیر را در پیشگیری از بیماری داشته باشد.

تزریق واکسن بعد از مبتلا شدن از انتقال ویروس به افراد دیگر و ابتلا به انواع دیگر ویروس HPV موثر خواهد بود. با تزریق واکسن گارداسیل بعد از ابتلا، از بروز بسیاری از بیماری‌های رحم و سرطان جلوگیری خواهد شد.
از همین رو، ضروری است برای پیشگیری از تبدیل سلول‌های تغییر یافته دهانه رحم به سرطان جلوگیری کرد.

واکسن گارداسیل به منظور پیشگیری از ابتلا به برخی نوع های ویروس اچ پی وی تزریق می شود، در صورتی که ارتباطی به تست پاپ اسمیر نخواهد داشت و فرد در صورت لزوم بایستی انجام این تست را فراموش نکند و به منظور غربالگری روتین سرطان رحم انجام این آزمایش را جدی بگیرد

تداوم اثر این واکسن برای تیپ ۱۶ و ۱۸ ویروس HPV هشت سال اعلام شده است.

زنان باردار، مادران شیرده، افرادی که دچار سیستم ایمنی مانند مبتلایان به HIV و افرادی که به مخمرهای قارچی، آلومینیوم هیدروکسی فسفات سولفات و پلی ساکارید ۸۰ حساسیت دارند، نباید این واکسن را تزریق کنند.

سوالات متداول درباره درمان زگیل تناسلی با لیزر

جدیدترین مقالات واکسن HPV